Projektuję dla kobiet, które są eleganckie, subtelnie podkreślają swoją sylwetkę oraz urodę i noszą ubrania dobrze skrojone. Wykorzystuję przede wszystkim tkaniny naturalne takie jak:  jedwab, wełna, wiskoza czy skóra naturalna.  Tworzone projekty to korelacja elegancji, funkcjonalności, szyku i wygody użytkowania. Pierwszym krokiem edukacji związanej z modą w moim życiu była nauka w Technikum Odzieżowym, w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zdobyłam podstawy na temat: materiałoznawstwa, konstrukcji odzieży i  technologii. Kolejnym etapem mojego rozwoju było ukończenie studiów magisterskich o specjalności technologia  i organizacja produkcji odzieży na Wydziale Chemii Politechniki Radomskiej (aktualnie Uniwersytetu Techniczno – Humanistycznego). Oprócz fascynacji modą od 2004 r. prowadziłam zajęcia na uczelniach wyższych z przedmiotów takich jak: matematyka, statystyka, zarządzanie operacyjne przedsiębiorstwem, zarządzanie jakością. W 2014 r. obroniłam rozprawę doktorską na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Od 2016 r. pracuję jako adiunkt w Uniwersytecie Łódzkim  na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w Katedrze Statystyki Ekonomicznej i Społecznej a od 2022/23 w Katedrze Logistyki i Innowacji.

Wykładałam także w uczelni VIAMODA, w Warszawie, oraz w WSIiZ, w Bielsku – Białej. Także w uczelni  Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu oraz w uczelni Techniczno-handlowej Im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Pracuję jako Kostiumograf w OPERZE I FILHARMONII PODLASKIEJ – EUROPEJSKIM CENTRUM SZTUKI im. Stanisława Moniuszki; ul. Odeska 1; 15-406 Białystok. Aktualnie koordynuję W Operze również prace w pracowniach:  krawieckiej, charakteryzacji, fryzierskiej i kosmetycznej. Zaprojektowałam stroje do spektakli” – „We love Chopin” (premiera odbyła się w grudniu 2021 r. na Dużej Scenie OiFP. Uroczyście zainaugurowała działalność własnego baletu OiFP);

  • „Quo vadis”
  • „Alicja w krainie czarów”
  • „Broadway dance club”
  •  „West Side Story”
  • „Cavalleria rusticana”  

Jako Kostiumograf przygotowuję również nowe kostiumy dla chóru, orkiestry oraz dziecięcego chóru Filharmonii i Opery Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki im. Stanisława Moniuszki.

podpis_blue2